TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Standard
id: Standar

en: Debugging
id: Pencarian bug
