TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Unknown
ja: 不明

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Standard
ja: 標準

en: Debugging
ja: デバッグ処理
