TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Standard
oc: Estandard

en: Debugging
oc: Desbugatge
