TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Standard
ar: معياري

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
