TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Standard
az: Standart

en: Debugging
az: Sazlama
