TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Business
nl: Zakelijk

en: Standard
nl: Standaard

en: Debugging
nl: Debuggen
