TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Standard
th: มาตรฐาน
