TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: New comment
tr: Yeni yorum

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Standard
tr: Standart

en: Debugging
tr: Hata ayıklama
