TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Service Provider
fr: Fournisseur de Service

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Advanced
fr: Avancé

en: Model
fr: Modèle

en: Temperature
fr: Température

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: API key
fr: Clé d'API

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
