TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: API key
ro: Cheia API
