TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Service Provider
es: Proveedor de Servicio

en: API Key
es: Clave API

en: Advanced
es: Avanzado

en: Model
es: Modelo

en: Temperature
es: Temperatura

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: API key
es: Clave del API

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
