TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Advanced
hu: Haladó

en: Model
hu: Modell

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: API key
hu: API kulcs

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
