TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Service Provider
ru: Провайдер

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Model
ru: Модель

en: Temperature
ru: Температура

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: API key
ru: API-ключ
