TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: API Key
da: API-nøgle

en: Advanced
da: Avanceret

en: Temperature
da: Temperatur

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: API key
da: API-nøgle
