TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Service Provider
pt: Provedor de serviços

en: API Key
pt: Chave de API

en: Advanced
pt: Avançado

en: Model
pt: Modelo

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Maximum length
pt: Comprimento máximo

en: API key
pt: Chave da API
