TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Temperature
sk: Teplota

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: API key
sk: API kľúč

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
