TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Model
sv: Modell

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Maximum length
sv: Längsta längd
