TMGMT Translator Smartling (8.x-2.12) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: User ID
it: ID utente

en: Download method
it: Metodo di download

en: Run cron
it: Esegui cron

en: Default export format
it: Formato d'esportazione predefinito

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Cron run failed.
it: Esecuzione di cron fallita.

en: Test context
it: Contesto di prova
