TMGMT Translator Smartling (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Download method
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
