TMGMT Translator Smartling (8.x-2.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах
