TMGMT Translator Smartling (8.x-2.9) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: URL
hi: यूआरएल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Run cron
hi: क्रॉन चलाएँ

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Cron run failed.
hi: क्रोन चलन विफल
