TMGMT Translator Smartling (8.x-3.18) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Files
fi: Tiedostot

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: State
fi: Tila

en: Info
fi: Tieto

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Download method
fi: Lataustapa

en: Run cron
fi: Suorita cron-ajo

en: Queue
fi: Jono

en: Cron ran successfully.
fi: Cron-ajo onnistui.

en: Cron run failed.
fi: Cron-ajo ei onnistunut.

en: Authorize
fi: Valtuuta

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
