Smartling Connector for Drupal (8.x-3.8) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Files
hi: दस्तावेज

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: State
hi: अवस्था

en: Info
hi: जानकारी

en: Run cron
hi: क्रॉन चलाएँ

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Cron run failed.
hi: क्रोन चलन विफल
