Smartling Connector for Drupal (8.x-4.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: State
fa: وضعیت

en: Job
fa: شغل

en: Info
fa: اطلاعات

en: Download method
fa: روش دانلود

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
