Smartling Connector for Drupal (8.x-4.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: State
az: Dövlət

en: Info
az: Məlumat

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Cron run failed.
az: Cron uğursuz oldu.
