TMGMT Translator Smartling (8.x-4.11) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Files
da: Filer

en: User ID
da: Bruger ID

en: State
da: Status

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Download method
da: Filoverførsel

en: Run cron
da: Kør cron

en: Queue
da: Kø

en: Cron ran successfully.
da: Cron-opgave fuldført.

en: Cron run failed.
da: Cron-opgave mislykkedes.

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
