TMGMT Translator Smartling (8.x-4.11) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Download method
dz: ཐབས་ལམ་འདི་ཕབ་ལེན་འབད།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་
