TMGMT Translator Smartling (8.x-4.11) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Info
ml: വിവരം
