TMGMT Translator Smartling (8.x-4.11) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: State
uk: Стан

en: Job
uk: Завдання

en: Info
uk: Інформація

en: Due date
uk: Термін виконання

en: User Id
uk: ID користувача

en: Download method
uk: Метод завантаження

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Queue
uk: Черга

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крону.

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Job Name
uk: Назва завдання
