TMGMT Translator Smartling (8.x-4.11) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Number of items
vi: Số mục

en: Files
vi: Các tập tin

en: User ID
vi: ID người dùng

en: State
vi: Bang

en: Job
vi: Công việc

en: Info
vi: Thông tin

en: Download method
vi: Phương thức tải về

en: Run cron
vi: Chạy cron

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Cron ran successfully.
vi: Chạy cron thành công.

en: Cron run failed.
vi: Chạy cron hỏng.
