TMGMT Translator Smartling (8.x-4.12) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: State
cs: Stav

en: Download method
cs: Metoda stahování

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
