TMGMT Translator Smartling (8.x-4.12) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس
