TMGMT Translator Smartling (8.x-4.15) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: Cron run failed.
jv: Cron gagal dilakokaké.
