TMGMT Translator Smartling (8.x-4.17) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: State
lt: Etapas

en: Info
lt: Informacija

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
