TMGMT Translator Smartling (8.x-4.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Download method
eo: Elŝuta metodo

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Cron run failed.
eo: Cron malsukcesis.
