TMGMT Translator Smartling (8.x-4.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: State
gl: Estado

en: Info
gl: Información

en: Download method
gl: Método de descarga

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Queue
gl: Cola

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: Cron run failed.
gl: Cron fallou na súa execución.

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
