TMGMT Translator Smartling (8.x-4.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
