TMGMT Translator Smartling (8.x-4.6) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Files
mr: फाईल्स

en: State
mr: राज्य
