TMGMT Translator Smartling (8.x-4.7) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Download
no: Last ned

en: Login
no: Logg inn

en: Password
no: Passord

en: Name
no: Navn

en: Number of items
no: Antall enheter

en: Files
no: Filer

en: User ID
no: Bruker-ID

en: State
no: Status

en: Info
no: Informasjon

en: Download method
no: Filoverføring

en: Run cron
no: Kjør cron

en: Queue
no: Kø

en: Cron ran successfully.
no: Kjørte cron-oppgaver uten feil.

en: Cron run failed.
no: Kjøring av cron-oppgave feilet.

en: @name field is required.
no: Feltet @name er påkrevd.
