TMGMT Translator Smartling (8.x-4.8) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: State
lv: Stāvoklis

en: Download method
lv: Lejupielādes metode

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Cron run failed.
lv: Cron izpilde bija neveiksmīga.

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
