TMGMT Translator Smartling (8.x-4.9) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Info
my: အချက်အလက်
