TMGMT Translator Smartling (8.x-4.9) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: State
oc: Estat

en: Download method
oc: Metòde de telecargament

en: Run cron
oc: Aviar lo prètzfait planificat (cron)

en: Cron ran successfully.
oc: Tactament regular (cron) capitat.

en: Cron run failed.
oc: L'execucion de cron a fracassat.

en: Project ID
oc: Id del projècte
