TMGMT Translator Smartling (8.x-5.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: State
eu: Egoera

en: Info
eu: Informazioa

en: Download method
eu: Deskargatzeko metodoa

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Queue
eu: Ilara

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Cron run failed.
eu: Cron abioak huts egin du.
