TMGMT Translator Smartling (8.x-5.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Files
ar: الملفات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: State
ar: الحالة

en: Info
ar: معلومات

en: Download method
ar: طريقة التنزيل

en: Run cron
ar: تشغيل مجدول الأعمال (كرون)

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.

en: Cron run failed.
ar: فشل عمل كرون.
