TMGMT Translator Smartling (8.x-9.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Run cron
fil: Patakbuhin ang cron
