TMGMT Translator Smartling (8.x-9.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Files
pt: Arquivos

en: User ID
pt: ID do usuário

en: State
pt: Estado

en: Info
pt: Informações

en: Due date
pt: Data de vencimento

en: User Id
pt: ID do usuário

en: Download method
pt: Método de download

en: Run cron
pt: Rodar cron

en: Queue
pt: Fila

en: Cron ran successfully.
pt: O cron rodou com sucesso.

en: Cron run failed.
pt: O agendador de tarefas falhou.

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
