TMGMT Translator Supertext (8.2.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: n/a
es: n/d

en: Account
es: Cuenta

en: Swiss Franc
es: Franco suizo

en: Add more
es: Añadir más

en: Drupal user
es: Usuario de Drupal

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
