TMGMT Translator Supertext (8.2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: n/a
hu: n. a.

en: Euro
hu: Euró

en: Account
hu: Saját adatok

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Drupal user
hu: Drupal-felhasználó

en: New user
hu: Új felhasználó

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
