TMGMT Translator Supertext (8.2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: n/a
is: á ekki við

en: Euro
is: Evra

en: Account
is: Aðgangur

en: Swiss Franc
is: Svissneskur franki

en: Drupal user
is: Drupal notandi
