TMGMT Translator Supertext (8.2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: n/a
ja: 利用不可

en: Account
ja: アカウント

en: Add more
ja: さらに追加

en: Drupal user
ja: Drupalユーザー

en: New user
ja: 新しいユーザー
